Sündmused

Sulge

Meist

Interaktiivne mõisakaart on ellu kutsustud Eesti mõisate tutvustamiseks, et pakkuda külastajatele abivahendit nende ajalooliste kohtade leidmiseks (GPS juhised). Eesti Mõisad 3d portaal on hea interaktiivse abivahend nii kohapeal, aga ka eemal arvuti ja telefoni abil mõisaga tutvumiseks. Veebilehelt leiad mõisad, millele on loodud virtuaaltuurid, taaslavastatud ajaloolised ruumid, helindatud infot jpm. Eesti Mõisad 3d portaal on hea näide omanike koostööst ja soovist mõisate turundamisel midagi ühiselt korda saata. Voore, Raikküla ja Kirna mõisa koostööst on tekkinud uus virtuaalne keskkond mõisate tutvustamiseks.

3d kaardile info, pildi, ürituste ja tekstimaterjali avaldamine mõisate kohta on tasuta. Seda võivad teha nii omanikud aga ka kõik teised mõisate huvilised. Mõisate tutvustavad tekstid koos piltidega võib saata ka kristjan@edunet.ee aadressile või kasutada portaalis olevat vormi mõisa lisamiseks.

Veebilehe külastamiseks soovitame kasutada kaasaegsed brausereid (EDGE, Firefox, Chrome jt). Internet Exploreri kasutamist soovitame vältida, kuna see ei toeta veebilehel kasutatud 3d rakendusi. Kontakteerumiseks või teate edastamiseks täida lehel olev vorm. Kui soovid, et ka Sinu mõis saaks virtuaaltuuri, helindatud või taastatud 3d ruumide näol, siis anna sellest meile teada. Mõisaportaalis on pildi ja tekstinformatsiooni avaldamine tasuta. 3d mudelite loomine on ajamahukam ja soovi korral võtab meie partner Avar Agentuur Teiega ühendust, et kõike täpsemalt selgitada.

Kristjan Sakk
Voore mõis

Eesti Mõisad 3D